Tel.: (8-37) 323670
Informacijos ir produktų paieška
Tel.: (8-37) 323670
Pradinis Gerai gyvenimo pradžiai

Gerai gyvenimo pradžiai

Prezentacija Nėštumas ir ankstyva tėvystė yra nuostabus ir įspūdingas laikotarpis, kai žinote, kur galite gauti kvalifikuotus patarimus bei pasirūpinimą jumis ir kūdikiu, kai to prireiktų. „AVENT" projektuoja ir gamina gamtos įkvėptus ir kruopščiais tyrimais ir klinikiniais bandymais patikrintus gaminius nuo 1984 m.

Dabartiniu metu „Philips AVENT" - „Philips Group" įmonė - ir toliau kuria naujausias technologijas, kurios palengvina jums kūdikio maitinimą ir priežiūrą.

„Philips AVENT" vadovaujasi nuostata, kad maitinimas krūtimi yra geriausias kūdikio maitinimo būdas, todėl moterims reikia suteikti visą informaciją apie krūties pieno privalumus. „Philips AVENT" nuomone, kiekviena motina turi teisę pasirinkti kūdikio maitinimo būdą - iš buteliuko, krūtimi, arba kombinuojant šiuos du būdus - „Philips AVENT" padės motinai bet kurio pasirinkimo atveju.

„Philips AVENT" istorija

„AVENT" prekinis ženklas atsirado 1984 metais, kai buvo pagamintas kūdikių maitinimo buteliukas, sukūręs naują maitinimo buteliukų standartą visame pasaulyje.

Įmonės savininkas Edvardas Atkinas pirmasis pastebėjo, kad įprastiniai kūdikių maitinimo buteliukai paprasčiausiai tam netinka. Buteliukų čiulptukai buvo kieti, ilgi ir siauri, patys buteliukai buvo nepatogūs, nestabilūs ir sunkiai užpildomi.

Edvardas nusprendė suprojektuoti maitinimo buteliuką, kuris savo kokybe nusileistų tik maitinimui krūtimi. Taip buvo pagamintas buteliukas, kurio konstrukcija geriausia visame pasaulyje. „Philips AVENT" buteliuko kakliukas ir pagrindas platesni - lengviau išvalyti ir užpildyti.

Šio buteliuko čiulptukas pirmą kartą buvo pagamintas iš visiškai bekvapio ir beskonio silikono; minkštas ir platus čiulptukas maksimaliai panašus į krūties spenelį, be to, unikali ventiliavimo sistema sumažina naujagimių susirgimus kolikais. Taigi, visiškai nenuostabu, kad daugiausia motinų pasirenka „Philips AVENT", o ne kitų gamintojų maitinimo buteliukus. Vadovaudamasi tokia filosofija, „Philips AVENT" pradėjo keisti daugelio kūdikių maitinimui skirtų gaminių konstrukciją.

2006 m. rugsėjo mėnesį pasaulinis lyderis gyvenimo stiliaus, sveikatos apsaugos ir technologijų srities kompanija „Philips" susijungė su „AVENT". Šios dvi kompanijos, turinčios savo istoriją ir siekiančios naujovių, puikiai dera tarpusavyje. Kompanija „Philips", veikdama pagal gerovės skatinimo filosofiją, gamina gyvenimo stiliaus gaminius, padedančius lengviau pasiekti geros sveikatos būseną. Tai papildo kompanijos „AVENT" siekius gaminti geriausius pasaulyje kūdikių priežiūros ir maitinimo gaminius. Dirbdamos kartu, „Philips AVENT" gali pasiūlyti paprastesnius gyvenimo stiliaus pasirinkimus, dar labiau palengvinančius jūsų kūdikio priežiūrą.

„Philips AVENT" vadovaujasi nuostata, kad maitinimas krūtimi yra geriausias kūdikio maitinimo būdas, todėl moterims reikia suteikti visą informaciją apie krūties pieno privalumus. „Philips AVENT" nuomone, kiekviena motina turi teisę pasirinkti kūdikio maitinimo būdą - iš buteliuko, krūtimi arba kombinuojant šiuos du būdus - Philips AVENT padės motinai bet kurio pasirinkimo atveju.

Nepriklausomai nuo to, kokią savo kūdikio priežiūrą pasirinksite, mes siekiame išlikti geriausiu jūsų kūdikiui skirtų gaminių tiekėju. Kviečiame jus dažniau apsilankyti šiame tinklapyje ir sužinoti apie naujus „Philips AVENT" pasiūlymus. Mes tikimės, kad būsimos permainos jus nustebins taip pat, kaip stebina mus.

„Philips AVENT" privalumai

Pasirinkus „Philips AVENT" reiškia, kad bus užtikrinta puiki gaminių, kurie buvo kuriami atsižvelgiant į jūsų ir jūsų kūdikio poreikius, kokybė.

Intensyvūs tyrimai ir klinikiniai bandymai garantuoja efektyvų „Philips AVENT" gaminių kombinuotą funkcionavimą - jums suteikiamos visos rūpinimosi augančiu kūdikiu galimybės.

Puikios kokybės „Philips AVENT" gaminiai padeda jums nusprendus maitinti kūdikį krūtimi, iš buteliuko arba kombinuojant šiuos du maitinimo būdus. Tarpusavyje keičiamos gaminių konstrukcinės savybės pritaiko gaminius didėjantiems jūsų augančio kūdikio poreikiams. Mes parodysime jums šiuos stebėtinus pakeitimus.

Gamykla Jungtinėje Karalystėje

Gamykla Jungtinėje Karalystėje „Philips AVENT" įmonėje Sufolke į gamybą investuota 20 milijonų svarų sterlingų.

Tyrimai ir gaminių išvystymas ir toliau išlieka esmine darbo sritimi. Kompanijos „Philips AVENT" konstruktorių ir inžinierių komanda originaliais ir naujoviškais sprendimais ir inžinierine ekspertinio lygio patirtimi pritaiko gamybos procesus specifiniams „Philips AVENT" gaminių poreikiams. Gamyba pradedama tik tada, kai ši grupė patenkinta gaminio savybėmis.

Kompanijai „Philips AVENT" taip pat svarbi ir klientų nuomonė. Grįžtamasis ryšis su klientais yra gaminių kokybės nepertraukiamo stebėjimo ir gerinimo proceso sudėtinė dalis.

90 % kompanijos gaminių projektuojama ir gaminama įvairiomis premijomis apdovanotoje Sufolko gamykloje.

 • catalog

  Atsisiųskite „Philips Avent" katalogą

  Atsisiųskite mūsų motinoms bei kūdikių priežiūrai skirtų gaminių PDF formato katalogą.

  „Philips Avent" katalogas (PDF)

 • shoppingplanner

  Visada greta savo kūdikio

  Mūsų garso kūdikio stebėjimo įrenginiai. Patikimiausias būdas išgirsti savo kūdikį. Mūsų išmanusis kūdikio stebėjimo įrenginys - Jūsų ryšys su kūdikiu, kar ir kur bebūtumėte. Mūsų vaizdo kūdikio stebėjimo įrenginiai - būdas stebėti ir girdėti kūdikį. Daugiau informacijos

 • healthcare

  Klinikiniai tyrimai

  Mūsų sveikatos priežiūros profesionalams skirtame tinklapyje pateikiama mokymo medžiaga ir klinikinių tyrimų - nuo maitinimu krūtimi iki pradėjusių vaikščioti vaikų maitinimo - rezultatai.


  Apsilankykite tinklapyje „Healthcare Professional"

 • involved

  Užsisakykite „Philips Avent" naujienlaiškį

  Padėkite mums sukurti būsimus „Philips AVENT" gaminius


  Užsisakyti naujienlaiškį

Esolution by INFOSAUGA
 

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies).
Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.