Tel.: (8-37) 323670
Informacijos ir produktų paieška
Tel.: (8-37) 323670
Pradinis Prekybos vietos

Prekybos vietos

Mieli pirkėjai,

pažymime, kad visos įsigytos prekės priimamos grąžinimui ir keičiamos vadovaujantis LR Civilinio kodekso 6.362, 6.363 str. nuostatomis ir LR Vyriausybės 2001 m. birželio mėn. 11 d. Nutarimu Nr. 697 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.

Kūdikių prekių Philips Avent platintojas Lietuvoje UAB „Limedika“ nori informuoti visus savo klientus, kad gamintojo kontroliuojamų gaminių galima įsigyti tik šalies vaistinėse, šių vaistinių intenetinėse parduotuvėse, Kotryna Group kūdikių prekių parduotuvėse, prekybos centruose Maxima, Rimi, Senukai bei intenetinėse parduotuvėse Assorti.lt ir Pigu.lt. Tik tokiu atveju Philips Avent platintojas gali atsakyti už įsigytų prekių gaminių saugumą ir kokybę.

Vienintelis būdas Philips Avent produktų gamintojui užtikrinti tinkamas produktų laikymo ir gabenimo sąlygas bei parduodamų produktų kilmę yra distribucijos sutartys. Tokios distribucijos sutartys sudaromos tarp UAB „Limedika“ ir šalies vaistinių, jų intenetinių parduotuvių, Kotryna Group kūdikių prekių parduotuvių, prekybos centrų Maxima, Rimi, Senukai bei intenetinių parduotuvių Assorti.lt ir Pigu.lt.

Philips Avent produktų gamintojas ir UAB „Limedika“ neprisiima atsakomybės už kitose prekyvietėse parduodamus produktus, pažymėtus Philips Avent ženklu. Pagal Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.292 str. 4 d., produktų gamintojas neatsako už produktus, kurie į rinką pateko per nežinomus importuotojus. Už tokių produktų kokybę ir netinkamos kokybės sukeltą žalą atsako juos į rinką tiekiantys prekiautojai.

 

 • catalog

  Atsisiųskite „Philips Avent" katalogą

  Atsisiųskite mūsų motinoms bei kūdikių priežiūrai skirtų gaminių PDF formato katalogą.

  „Philips Avent" katalogas (PDF)

 • shoppingplanner

  Visada greta savo kūdikio

  Mūsų garso kūdikio stebėjimo įrenginiai. Patikimiausias būdas išgirsti savo kūdikį. Mūsų išmanusis kūdikio stebėjimo įrenginys - Jūsų ryšys su kūdikiu, kar ir kur bebūtumėte. Mūsų vaizdo kūdikio stebėjimo įrenginiai - būdas stebėti ir girdėti kūdikį. Daugiau informacijos

 • healthcare

  Klinikiniai tyrimai

  Mūsų sveikatos priežiūros profesionalams skirtame tinklapyje pateikiama mokymo medžiaga ir klinikinių tyrimų - nuo maitinimu krūtimi iki pradėjusių vaikščioti vaikų maitinimo - rezultatai.


  Apsilankykite tinklapyje „Healthcare Professional"

 • involved

  Užsisakykite „Philips Avent" naujienlaiškį

  Padėkite mums sukurti būsimus „Philips AVENT" gaminius


  Užsisakyti naujienlaiškį

Esolution by INFOSAUGA
 

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies).
Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.