Tel.: (8-37) 323670
Informacijos ir produktų paieška
Tel.: (8-37) 323670
Pradinis Prekybos vietos

Prekybos vietos

Mieli pirkėjai,

pažymime, kad visos įsigytos prekės priimamos grąžinimui ir keičiamos vadovaujantis LR Civilinio kodekso 6.362, 6.363 str. nuostatomis ir LR Vyriausybės 2001 m. birželio mėn. 11 d. Nutarimu Nr. 697 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.

vienintelė oficiali „Philips AVENT“ atstovė Lietuvoje yra UAB „Limedika“. Todėl tik toms „Philips AVENT“ prekėms, kurios yra importuojamos oficialaus atstovo, t. y. UAB „Limedika“, yra užtikrinama kokybės garantija.

Mes, kaip oficialūs „Philips AVENT“ atstovai, prisiimame atsakomybę tik už tas prekes, kurios yra
įsigytos iš mūsų oficialių bei patikimų partnerių. Visi jie nurodyti pridedamame sąraše.Įsigydami „Philips AVENT“ gaminius šiuose prekybos taškuose, galite būti ramūs dėl jų kokybės. Taip pat tik čia gausite visą garantinę priežiūrą, o prekės bus pakeistos pastebėjus gamyklinį broką. Įsigiję bet kurią „Philips AVENT“ prekę nurodytuose prekybos taškuose, būtinai išsaugokite kasos kvitą – tai užtikrins Jūsų įsigyto gaminio garantinę priežiūrą bei keitimą pastebėjus gamyklinį broką.

Oficialūs Philips Avent prekybos taškai:

1. Visos Lietuvos vaistinės.
2. Prekybos centrai: Maxima, Rimi, Assorti.
3. Vaikų prekių parduotuvės: Kotryna, BabyCity, Cipollino, KidzOne, Nukas, Babycenter, Gustina, Trolių namas, Būk mama, Šiaulių prekybos namai (prekės naujagimiams).
4. Tik šios elektroninės parduotuvės:

www.gintarine.lt
www.babymarket.lt
www.assorti.lt
www.pigu.lt

 • catalog

  Atsisiųskite „Philips Avent" katalogą

  Atsisiųskite mūsų motinoms bei kūdikių priežiūrai skirtų gaminių PDF formato katalogą.

  „Philips Avent" katalogas (PDF)

 • shoppingplanner

  Visada greta savo kūdikio

  Mūsų garso kūdikio stebėjimo įrenginiai. Patikimiausias būdas išgirsti savo kūdikį. Mūsų išmanusis kūdikio stebėjimo įrenginys - Jūsų ryšys su kūdikiu, kar ir kur bebūtumėte. Mūsų vaizdo kūdikio stebėjimo įrenginiai - būdas stebėti ir girdėti kūdikį. Daugiau informacijos

 • healthcare

  Klinikiniai tyrimai

  Mūsų sveikatos priežiūros profesionalams skirtame tinklapyje pateikiama mokymo medžiaga ir klinikinių tyrimų - nuo maitinimu krūtimi iki pradėjusių vaikščioti vaikų maitinimo - rezultatai.


  Apsilankykite tinklapyje „Healthcare Professional"

 • involved

  Užsisakykite „Philips Avent" naujienlaiškį

  Padėkite mums sukurti būsimus „Philips AVENT" gaminius


  Užsisakyti naujienlaiškį

Esolution by INFOSAUGA
 

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies).
Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.