Tel.: (8-37) 323670
Informacijos ir produktų paieška
Tel.: (8-37) 323670
Pradinis Straipsniai

Straipsniai

Kodėl žindymas yra svarbus, norint užtikrinti kūdikiui geriausią gyvenimo pradžią?

Dirbdami „Philips Avent“ suprantame, kad kiekvieno vaiko vystymuisi labai svarbus žingsnis - išmokti gerti savarankiškai. Mažiems vaikams skirtas mūsų puodelių asortimentas sukurtas taip, kad padėtų burnytei sveikai vystytis kiekviename žingsnyje: nuo maitinimo krūtimi ar iš buteliuko sklandžiai pereinant prie gėrimo iš ¡prastų puodelių.

Pasaulio sveikatos organizacija rekomenduoja pirmus šešis gyvenimo mėnesius kūdikius maitinti tik motinos pienu [1]. Ilgiau krūtimi maitinti kūdikiai mažiau serga lėtinėmis ligomis, rečiau užsikrečia infekcijomis, jų intelektas aukštesnis nei žindytų trumpiau arba visai nežindytų [2].

Maitinimas krūtimi - tai nuostabi, tačiau ne visuomet lengva patirtis. Šiek tiek planavimo - ir maitinimo krūtimi pradžia gali būti sklandi, o maitinimas - ilgesnis.

Jūsų kūdikiui pritaikytas gėrimas, natūraliai stiprinantis imuninę sistemą ir padedantis vystytis smegenims

„Kuo ilgiau galite aprūpinti mažylį savo pienu, tuo geriau Jums abiem“, – teigia Sam Ashford.

„Pasirinkite Jūsų kūdikio amžiui tinkamą buteliuką bei žinduką, ir maitinimo iš buteliuko pradžia bus puiki“, – sako Rebecca Portland.

Nors žindymas yra natūralus procesas, tačiau prireikia laiko, norint įsisavinti maitinimo techniką, kuri tiktų ir jums, ir jūsų kūdikiui.1

Kai maitinate krūtimi1,2, Jūsų pienas apsaugo kūdikį nuo infekcijų ir tokių vėliau gyvenime pasitaikančių lėtinių ligų kaip diabetas ir astma.3,6

 • catalog

  Atsisiųskite „Philips Avent" katalogą

  Atsisiųskite mūsų motinoms bei kūdikių priežiūrai skirtų gaminių PDF formato katalogą.

  „Philips Avent" katalogas (PDF)

 • shoppingplanner

  Visada greta savo kūdikio

  Mūsų garso kūdikio stebėjimo įrenginiai. Patikimiausias būdas išgirsti savo kūdikį. Mūsų išmanusis kūdikio stebėjimo įrenginys - Jūsų ryšys su kūdikiu, kar ir kur bebūtumėte. Mūsų vaizdo kūdikio stebėjimo įrenginiai - būdas stebėti ir girdėti kūdikį. Daugiau informacijos

 • healthcare

  Klinikiniai tyrimai

  Mūsų sveikatos priežiūros profesionalams skirtame tinklapyje pateikiama mokymo medžiaga ir klinikinių tyrimų - nuo maitinimu krūtimi iki pradėjusių vaikščioti vaikų maitinimo - rezultatai.


  Apsilankykite tinklapyje „Healthcare Professional"

 • involved

  Užsisakykite „Philips Avent" naujienlaiškį

  Padėkite mums sukurti būsimus „Philips AVENT" gaminius


  Užsisakyti naujienlaiškį

Esolution by INFOSAUGA
 

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies).
Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.