Tel.: (8-37) 323670
Informacijos ir produktų paieška
Tel.: (8-37) 323670
Pradinis Straipsniai Maitinimas iš buteliuko be žagsėjimo

Maitinimas iš buteliuko be žagsėjimo

„Pasirinkite Jūsų kūdikio amžiui tinkamą buteliuką bei žinduką, ir maitinimo iš buteliuko pradžia bus puiki“, – sako Rebecca Portland.

Bet kuriai neseniai kūdikio susilaukusiai mamai vienas iš didžiausią emocinį pasitenkinimą keliančių momentų būnant su kūdikiu yra jo maitinimas. Mamos ir kūdikio ryšys stiprėja su kiekvienu maitinimu, nepriklausomai nuo to, ar maitinama krūtimi, ar iš buteliuko, ar derinant abu būdus.

Žinoma, jei nusprendėte maitinti iš buteliuko, visų pirma, svarbu pasirinkti Jūsų kūdikiui tinkamą buteliuką ir žinduką, kadangi naujagimiams jų reikia kitokių nei šešių mėnesių amžiaus kūdikiams, ir atvirkščiai.

Naujagimiui paprastai reikia lėtos tėkmės žinduko

Taigi į ką atkreipti dėmesį renkantis žinduką? Naujagimiui turėtumėte rinktis lėtos tėkmės žinduką, kadangi jo skrandis yra tik vyšnios dydžio. Tai apsaugos jį nuo persivalgymo arba dalies maisto atpylimo.

Jūsų mažyliui ir jo skrandžiui augant (praėjus vos mėnesiui, skrandis bus jau didelio kiaušinio dydžio), Jums reikės spartesnės tėkmės žindukų, leisiančių maitinimo metu išgerti daugiau pieno. Rekomenduojama pereiti prie vidutinės tėkmės žindukų 3 mėnesių amžiaus kūdikiui ir greitos tėkmės žindukų – nuo 6 mėnesių amžiaus.

Žindukai su saugančiais nuo dieglių vožtuvais padeda sumažinti dieglius

Jei nenorite, kad Jūsų kūdikis maitinimo metu prisivalgytų oro, kuris gali sukelti dieglių, rinkitės buteliukus ir žindukus su saugančiu nuo dieglių vožtuvu, kuris įleidžia orą į buteliuką, bet ne į Jūsų kūdikio pilvelį.

Kaip ir daugelis mamų galbūt norėsite derinti maitinimą krūtimi su maitinimu iš buteliuko.

Taigi Jūsų partneris galės pasirūpinti kai kuriais maitinimais (ypač anksti ryte), be to, suteiks užtarnautą poilsį Jums ir leis pailsėti Jūsų speneliams.

Tačiau jei kūdikis visą gyvenimą iki šiol – ar jam būtų tik kelios dienos, ar keli mėnesiai – buvo maitinamas krūtimi, prie mamos krūties neprimenančio buteliuko iš pradžių gali tekti pratintis.

Dėl krūties formos žindukų lengviau derinti maitinimą krūtimi su maitinimu iš buteliuko

Taigi jei ketinate supažindinti kūdikį su buteliuku, apsvarstykite galimybę naudoti tokį, kuris turi specialiai sukurtą krūties formos žinduką ir iš kurio Jūsų kūdikiui bus lengviau žįsti.

Galite išbandyti skirtingos tėkmės žindukus, kol surasite tokį, kuris atitiktų Jūsų pieno tekėjimo greitį.

Jei kūdikis maitinamas springsta, gali būti, kad žinduko anga per didelė. Be to, jei atrodo, kad buteliukas tuštinamas per ilgai arba neištuštinamas iki galo, pabandykite pakeisti žinduką vidutinės tėkmės žinduku.

Bet kuriuo atveju – ar nuspręsite maitinti savo mažylį iš buteliuko, ar krūtimi, ar derinti abu šiuos būdus, tinkamas buteliukas ir žindukas maitinimo metu nesukels žagsulio.

 

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad „Philips Avent Classic+“ buteliukai ir žindukai mažina dieglius ir diskomfortą*, ir siūlo skirtingos tėkmės žindukų asortimentą, pritaikytą augančiam kūdikiui.

Dėl „Philips Avent Natural“ buteliukų ir žindukų paprasta derinti maitinimą krūtimi su maitinimu iš buteliuko. Platūs krūties formos žindukai padeda natūraliai žįsti.

 

Daugiau informacijos apie „Philips Avent Classic+“ ir „Philips Avent Natural“ buteliukus ir žindukus rasite apsilankę tinklalapyje philips.com/avent.

* Vadovaujantis 2015 m. gruodžio mėn. „GemSeek“ internetine nuomonių apklausa, kurioje dalyvavo daugiau nei 9 000 moterų, naudojančių vaikų priežiūros priemonių prekės ženklus ir produktus.

 

 • catalog

  Atsisiųskite „Philips Avent" katalogą

  Atsisiųskite mūsų motinoms bei kūdikių priežiūrai skirtų gaminių PDF formato katalogą.

  „Philips Avent" katalogas (PDF)

 • shoppingplanner

  Visada greta savo kūdikio

  Mūsų garso kūdikio stebėjimo įrenginiai. Patikimiausias būdas išgirsti savo kūdikį. Mūsų išmanusis kūdikio stebėjimo įrenginys - Jūsų ryšys su kūdikiu, kar ir kur bebūtumėte. Mūsų vaizdo kūdikio stebėjimo įrenginiai - būdas stebėti ir girdėti kūdikį. Daugiau informacijos

 • healthcare

  Klinikiniai tyrimai

  Mūsų sveikatos priežiūros profesionalams skirtame tinklapyje pateikiama mokymo medžiaga ir klinikinių tyrimų - nuo maitinimu krūtimi iki pradėjusių vaikščioti vaikų maitinimo - rezultatai.


  Apsilankykite tinklapyje „Healthcare Professional"

 • involved

  Užsisakykite „Philips Avent" naujienlaiškį

  Padėkite mums sukurti būsimus „Philips AVENT" gaminius


  Užsisakyti naujienlaiškį

Esolution by INFOSAUGA
 

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies).
Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.