Tel.: (8-37) 323670
Informacijos ir produktų paieška
Tel.: (8-37) 323670
Pradinis Straipsniai Mamos pienas įtrauktas į valgiaraštį

Mamos pienas įtrauktas į valgiaraštį

„Kuo ilgiau galite aprūpinti mažylį savo pienu, tuo geriau Jums abiem“, – teigia Sam Ashford.

Kol esate neseniai kūdikio susilaukusi mama, seną posakį „mamos pienas – ir maistas, ir vaistas“ girdėsite daug kartų. Ir ne veltui, nes mūsų Motina Gamta suteikė Jums maistingiausią ir naudingiausią maisto šaltinį, kokį tik galite duoti savo kūdikiui – motinos pieną.

Motinos piene yra visų pagrindinių maisto medžiagų ir vitaminų, kurių kūdikiui reikės pirmuosius šešis jo gyvenimo mėnesius. Štai kodėl ekspertai Jūsų pieną vertina penkiomis žvaigždutėmis.

Mamos piene yra visų pagrindinių Jūsų kūdikiui reikalingų maisto medžiagų ir vitaminų.

Be to, motinos pienas turi daug komponentų, galinčių padėti kūdikiui būti sveikam, pavyzdžiui, įrodyta, kad su ligomis kovojantys antikūnai saugo Jūsų kūdikį nuo peršalimų, infekcijų ir stiprina imunitetą.

Dar daugiau, pasirodo, kad mamos pienas turi ilgalaikės naudos Jūsų mažyliui, išliekančios ir jam suaugus: sumažėja tikimybė susirgti 2-ojo tipo cukriniu diabetu, užkertamas kelias su svoriu susijusioms problemoms, pavyzdžiui, nutukimui.

Bet tai dar ne viskas. Maitinimas krūtimi labai naudingas ir mamoms. Tyrimai parodė, kad gali sumažėti krūties ir kiaušidžių vėžio, osteoporozės, širdies ir kraujagyslių ligų bei nutukimo rizika. Kuo ilgiau maitinate, tuo didesnė apsauga.

Žinoma, gali būti taip, kad kartais negalėsite žindyti. Tokiu atveju galite nusitraukti pieno ir maitinti kūdikį iš buteliuko.

Nusitraukiant pieną užtikrinama, kad kūdikis gaus visą Jūsų pieno teikiamą naudą, o Jūs turėsite daugiau laisvės ir lankstumo. Daug mamų mano, kad nusitraukiant pieną lengviau grįžti į darbą arba turėti laisvą vakarą. Be to, tai reiškia, kad Jūsų partneris gali pasirūpinti kai kuriais maitinimais, ypač vidury nakties, kad Jūs galėtumėte pamiegoti.

Nusitraukti pieno iš tiesų paprasta. Viskas, ko Jums reikia – tai pientraukis ir šiek tiek įgūdžių. Jums rinktis, ar naudosite rankinį, ar elektrinį pientraukį, bet apskritai, jei ruošiatės dažnai nusitraukinėti pieną, galbūt būtų verta investuoti į elektrinį pientraukį.

Kuo labiau atsipalaiduosite, tuo lengviau tekės pienas

Kadangi vienu prisėdimu norint nusitraukti buteliuką pieno galite užtrukti iki 30 minučių, pasirinkusios pientraukį, kurį naudojant galėsite sėdėti tiesiai, Jums bus lengviau ir patogiau, todėl taip nusitrauksite daugiau pieno.

Jei planuojate maitinti tiek iš buteliuko, tiek krūtimi, gera mintis būtų rinktis buteliukus, turinčius natūralesnius, krūties formos žindukus. Taip Jūsų kūdikiui bus lengviau žįsti.

Galiausiai, mamos pienas – tinkamiausias Jūsų kūdikio gyvenimo pradžiai, o maitinimo krūtimi ir iš buteliuko derinimas – puikus receptas sėkmingam maitinimui ilgesnį laiką.

 

Dėl unikalios „Philips Avent Comfort Single“ elektrinių
pientraukių ir „Philips Avent Comfort“ rankinių
pientraukių
konstrukcijos pienas teka iš
krūties tiesiai į buteliuką, net jei sėdite
tiesiai. Be to, jie turi minkštą masažinę
pagalvėlę, kuria imituojamas kūdikio
žindymas, kad būtų švelniai
stimuliuojamas pieno tekėjimas.1
Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad „Philips Avent Natural“
buteliukai ir žindukai
mažina dieglius ir diskomfortą*,
maitinimas iš buteliuko yra natūralesnis tiek
Jūsų kūdikiui, tiek Jums. Platus krūties
formos žindukas skatina natūralų
žindymą, panašiai kaip iš krūties.
Taip Jūsų kūdikiui lengviau derinti
valgymą iš krūties ir iš buteliuko.

 

„Philips Avent“ taip pat siūlo krūtų priežiūros priedų asortimentą, kad padėtų maitinti kuo ilgiau ir suteiktų daugiau patogumo. Daugiau informacijos rasite adresu: philips.com/avent.

* Vadovaujantis 2015 m. gruodžio mėn. „GemSeek“ internetine nuomonių apklausa, kurioje dalyvavo daugiau nei 9 000 moterų, naudojančių vaikų priežiūros priemonių prekės ženklus ir produktus.

 

 • catalog

  Atsisiųskite „Philips Avent" katalogą

  Atsisiųskite mūsų motinoms bei kūdikių priežiūrai skirtų gaminių PDF formato katalogą.

  „Philips Avent" katalogas (PDF)

 • shoppingplanner

  Visada greta savo kūdikio

  Mūsų garso kūdikio stebėjimo įrenginiai. Patikimiausias būdas išgirsti savo kūdikį. Mūsų išmanusis kūdikio stebėjimo įrenginys - Jūsų ryšys su kūdikiu, kar ir kur bebūtumėte. Mūsų vaizdo kūdikio stebėjimo įrenginiai - būdas stebėti ir girdėti kūdikį. Daugiau informacijos

 • healthcare

  Klinikiniai tyrimai

  Mūsų sveikatos priežiūros profesionalams skirtame tinklapyje pateikiama mokymo medžiaga ir klinikinių tyrimų - nuo maitinimu krūtimi iki pradėjusių vaikščioti vaikų maitinimo - rezultatai.


  Apsilankykite tinklapyje „Healthcare Professional"

 • involved

  Užsisakykite „Philips Avent" naujienlaiškį

  Padėkite mums sukurti būsimus „Philips AVENT" gaminius


  Užsisakyti naujienlaiškį

Esolution by INFOSAUGA
 

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies).
Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.